O Hayat Benim Resimleri Fotoğrafları

Cuma, 7 Şubat 2014, 21:44 | Resimler | 1 Yorum | Read 3996 Times
by ohayat

O Hayat Benim Dizisi Resimleri Fotoğrafları ile karşınızdayız. Bu makalemizde sizlere yüksek çözünürlüklü 5 resim sunuyoruz. Umarım beğenirsiniz.

O Hayat Benim Dizisi henüz başlamadı ama ilk günden bu yana Fan sitesi olarak  her türlü gelişmeyi bu siteden sizlere sunuyoruz. Dizimizin maşallah o kadar çok fanı var ki hiç bir gün bizleri yalnız bırakmıyorlar.

Sürekli olarak sitemize biraz daha fazla resim yükleyin diyede uyarıyorlar. Aslında resimler var ama her geçen gün biraz daha siteye yükleyerek sizlerin beğenisine sunuyoruz. Umarım beğenirsiniz.

Yorumlarınızı da eksik etmeyin. Bekliyorum canlar.

O Hayat Benim O Hayat Benim Bahar O Hayat Benim Dizisi O Hayat Benim Keremcem O Hayat Benim Keremcem Resimleri

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 7.2/10 (26 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: +5 (from 5 votes)
O Hayat Benim Resimleri Fotoğrafları, 7.2 out of 10 based on 26 ratings

Bir önceki yazımız olan O Hayat Benim Dizi Seti başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

1 response to "O Hayat Benim Resimleri Fotoğrafları"

 1. tugçe diyor ki:

  hapishande geçrirdigi günler boyunca fatmagülün hyaline tunnar ilyas sonuçta baharın yazdıgı mektuplar gerçekle yüzleşir evsun büyük umutla fatmagülü arayan mustafa kerimle fatma gülün evleneceklerinden kızı bahar olduguna gelecesine dair bütün umutlarını kaybeder mustafanın hapishndeyken bile hayatlarına sızmayı başarması fatmagüle ve kerim mi yeni önemler almaya iter öte yandan dügüne sayılı günler kala yaşanan tatlı telaş mustafanın varlını kısada sürtlulunade unutur fahretin avustaradan eşiyle kızı denizinde istanbula gelmesiyle birlikte evsun dügün evindeki hazır lıklar eksilik yerine getirilir artık kaybedecek bahar evsun artık ateşi seviyor hiç bir şeyi kalmadını bilen mustafa ise kerimle fatmagülün mutluguna ise kadar olkmak için harekete geçer yaşadıgı nuran dedesini itmez yaşadıgı fatmagül şokundan sonra reşat yaşaranın tutuna bilecegi tek bir dalı kalmaz nuran çıkar hapisten erdogan ise hapishnede kaderine razı bir şekilde mahkemeye günü bekler evsun koşulara fatmagül kerim birbirine itiraf edemesler de dügün gecesinde ayrı ayrı hisetikleri korkuyu daha itmeye itmeye çalışır ateş niye gerildin sen fatmagüle karı koca oldunuz artık baharda bahar baharda kim aşık deyil daha bu süreçte doktor nezihehe yaptıkları göürşmeler ikisnide rahatla caktır dügün günü geldiginde evdeki tatlı telaş doruk noktasına çıkar baharın yalanları bu sırda mustafanın dügün günüyle iligili tugçe diye yok pilanları oldugunu anlayan aliye kadirler uyarmayı başarırfatmagül ve ateş kerim ise her şeyden habersiz imkansızlıgın içinde yeşertikleri aşıkların evsun ateşi en güzel günü yaşayamaya hazırdır sen ateşe filan deyilsin bunun bedenin agır ödeyeceksin sakın fatmagülün canın yakmasını izin vermeyecemateş yter sen baharı aldın bide gelmişsin aaa tugçeden en güzel kızını buldum biti tugçe bişe yok biti kaybedeceksiniz bahar ateş ateşle bahar bok gibi aşıklar gönderiyorumben güzel deyilim beni alma ateş

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)

Leave a reply