O Hayat Benim Dizisi Reytingleri

Pazartesi, 27 Ocak 2014, 12:15 | Genel, Haberler | 0 Comment | Read 2645 Times
by ohayat

O Hayat Benim Dizisi Fan sitesi olarak uzun süreden beridir fanlarımıza soruyoruz. O Hayat Benim Dizisi Reytingleri nasıl olacak diye?

Bu dizi bize göre o kadar mükemmel bir dizi olacak ki, Bahar’ın yeni hayatı hem kendisini hemde izleyicilerin herkesin dikkatini çekecek. bu konuda özellikle Reyting konusu çok önemli. Bildiğiniz gibi Fox Tv reytinglerde başarısız olan hiç bir dizi ile devam etmiyor. Bunun en belirgin örneği ise Sana bir sır vereceğim dizisi oldu. O dizi bile her hafta ilk beşte olmasına rağmen Fox Tv yayından kaldırdı. Bu yüzden O Hayat Benim Reytingleri yüksek olacak ki kanal yayınına son vermesin.

Fanlarımız arasında yaptığımız araştırmaya göre neredeyse hemen herkes dizinin reyting  konusunda sıkıntı yaşamayacağını düşünüyor. Buna sebep olarak ise dizinin gerek senaryosu, gerek yönetme şekli, gerek oyuncuları ve pek tabi oyuncuların tecrübesini gösteriyorlar.  Fanlar dizi hakkında o kadar iddialılar ki,  dizi Çarşamba günleri bile yayınlansa Reytinglerde Muhteşem Yüzyılı geçecek diyor.

O Hayat Benim Dizisi Reytingleri

O Hayat Benim Dizisi Reytingleri

Bakalım dizimiz nasıl bir seyir izleyecek. Hayırlısı diyelim. Yorumlarınızı bekliyoruz.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 9.5/10 (17 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: +4 (from 4 votes)
O Hayat Benim Dizisi Reytingleri, 9.5 out of 10 based on 17 ratings

Bir önceki yazımız olan O Hayat Benim Dizisi Nerede Çekiliyor başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Leave a reply