O Hayat Benim Dizisi Konusu Hakkında

Salı, 31 Aralık 2013, 8:42 | Haberler | 0 Comment | Read 696 Times
by ohayat

O Hayat Benim Dizisi Konusu, Fox Tv yakında yeni bir dizi ile ekranlara bomba gibi gelmeye çalışacak. Müthiş bir aşk hikayesi olacak.

Fox Tv bildiğiniz gibi bu yılın henüz başında bir sürü yeni sezon dizisi yapmasına rağmen reytinglerde bir türlü istediği soonuçlara ulaşamayınca yılmadı ve yeni bir dizi işine girdi. Ama bu seferki farklı olacak gibi çünkü başrollerde kızların delisi olduğu Keremcem ve Erkekler için süper güzel Ezgi Asaroğlu var.

Bu iki deneyimli oyuncunun oynadığı dizi bize göre büyük bir ihtimalle reytinglerde istediği yere gelecektir. Gerçi gelmezse zaten hemen kanal yayından kaldırıyor. Neyse efendim bu ikili içinde dizi çok önemli. Zira başarılı olurlarsa kariyerleri için mükemmel olacak ve bundan sonra hemen her dizide oynama hakkı elde edecekler. Başarısız olurlarsa ikisi içinde kötü günler bekliyor diyebiliriz.

O Hayat Benim KOnusuna gelince. Dizide Zeynep ismindeki Ezgi Asaroğlu, fakir olması hasebiyle bir yandan üniversite okurken diğer yandan Pastahanede çalışmaktadır. Keremcem ise çok zengin va yakışıklı Efe isimli bir şirket sahibini canlandırmaktadır. Efe’nin arada bir takıldığı bu pastanede Zeynep il tanışır ve ona aşık olur. Zeynep için artık sınıf atlama zamanı gelmiştir.

Fakat hiç ummadıkları bazı gelişmeler yaşanır. Nedir bu gelişmeler peki. Oda bu ikilinin aşık olmasını istemeyen bazı yakınları, onları ayırmak için ellerinden geleni yapar. Kimi zaman başarılı olsalar da aslında hep aşk kazanır.

O Hayat Benim Dizisi Konusu

O Hayat Benim Dizisi Konusu

O Hayat Benim Dizisi Konusu

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (2 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: +1 (from 1 vote)
O Hayat Benim Dizisi Konusu Hakkında, 10.0 out of 10 based on 2 ratings

Leave a reply