O Hayat Benim 7.Bölüm İZLE

Cumartesi, 5 Nisan 2014, 11:18 | Genel | 0 Comment | Read 2693 Times
by ohayat

O Hayat Benim 7.Bölüm İZLE başlıklı sayfamızla karşınızdayız. O Hayat Benim 7.Bölüm’ü bu sayfadan canlı ve kesintisiz olarak izleyebilirsiniz.

O Hayat Benim yeni bölüm bildiğiniz gibi 6 Nisan Pazar akşamı saat 19:30’da Fox Tv ekranlarında yayınlanacak ve bizlerde ekranlarımız karşısında keyifle izleyeceğiz. Bu haftaki bölümün en önemli konusu ise Ateş’in vurulmasıdır. Bildiğiniz gibi önceki bölümlerde Osman’ı Nuran ve İlyas gaza getirmiş ve Osman babasının ölümünden Mehmet Emir’i sorumlu tutuyordu. Osman intikam almak için silahını Mehmet Emir’e nişanladığında Ateş araya giriyor bu hafta. Ateş, Osman’ın kurşunuyla çok ağır yaralanırken Osman’dan korkudan kaçıyor. Ateş’in hastaneye kaldırıldığını öğrenen aile ise çok telaşlanıyor. Tabi Bahar’da.

Bahar hemen hastahaneye koşuyor ve Ateş’i görmeye gidiyor. Tabi ameliyatta olduğu için onunla görüştürmüyorlar. Bahar ise çok ağlıyor. Efsun ise bu durumdan bile istifade edebilmek için yeni planlar kurup Bahar’ı tamamen Ateş beyden ayırma hazırlıkları içine giriyor. Özellikle yen kurduğu planlarının içinde Alp’ta var. Alp’i ikna edip ailesinin Bahar’ı istemesini sağlıyor. Böylece hem Bahar’ı devre dışı bırakmış olacak hemde Ateş bey kendisine kalacaktı. Sonucunda ise yeni edindiği bu lüks ve zenginlik dolu hayatı kimseye kaptırmamış olacaktı.

Tüm bu olaylar yaşanırken birde Mehmet Emir beyin kızı Efsun’u nüfusuna geçirmek istemesi hoş olmadı Efsun için. Çünkü bu girişim sonucunda onun gerçek kızı olmadığı anlaşılabilir. Fakat Efsun’un bu olay için planları hazırdır. Bakalım bu haftaki yeni bölümde neler olacak neler.

O Hayat Benim 7.Bölüm İZLE

O Hayat Benim 7.Bölüm İZLE

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 6.0/10 (6 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
O Hayat Benim 7.Bölüm İZLE, 6.0 out of 10 based on 6 ratings

Bir önceki yazımız olan 7.Bölüm Seçim Dolayısıyla Yayınlanmadı başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Leave a reply